Turniej Najwyższych Kursów – Fortuna rozdaje freebety przez cały sezon

Startuje nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich, a wraz z nim Turniej Najwyższych Kursów w Fortunie. Co weekend, a także dodatkowo w trakcie najważniejszych zawodów sezonu bukmacher ten będzie nagradzać graczy z najwyższymi kursami na wygranych kuponach zawierających skoki narciarskie. Tak jak w Pucharze Świata w Fortuna również punktuje czołowa 30, która zbiera też punkty do klasyfikacji generalnej. Sprawdź szczegóły konkursu. 

Zasady konkursu: 

  • Kanały: strona internetowa, aplikacja, mobilna, punkty przyjmowania zakładów 
  • Typ zakładu: SOLO, AKO
  • Oferta: prematch i live
  • Kupony: kupony zawierające wyłącznie zakłady związane ze skokami narciarskimi (konkurs łączy się z ofertą Happy Hours oraz AKO Bonusy)
  • Konkurs nie obejmuje zakładów anulowanych, kuponów przegranych, wypłaconych wcześniej w ramach early-cash-out, postawionych w ramach Maxikombi, AKO Boost i Ekspert+, kuponów typu “bezpieczny” z 1 zdarzeniem przegranym
  • Konkurs dotyczy wyłącznie zakładów zawartych i rozstrzygniętych do ostatniego dnia w ramach przedziałówetapów Konkursu
  • Jednemu graczowi przysługuje w ramach danego (każdego) etapu Konkursu jedna nagroda, bez względuna liczbę zawartych zakładów.

Nagroda w postaci Darmowego Zakładu wypłaconego w punktach Fortuna Klub Plus zostanie przypisana do ikonta gracza lub karty Fortuna Klub Plus następnego dnia po zakończeniukażdego z etapów do godz. 23:59

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Kalendarz rywalizacji:

etap konkursumiejscedata
1Wisła21-22.11.2020
2Kussamo28-29.11.2020
3Niżny Tagił05-06.12.2020
4MŚ w Lotach11-13.12.2020
5Engelberg19-20.12.2020
6Obersdorf28-29.12.2020
7Ga-Pa31.12.2020-01.01.2021
8Incbruck02-03.01.2021
9Bischoschofen05-06.01.2021
10Titisee-N09-10.01.2021
11Zakopane16-17.01.2021
12Lahti23-24.01.2021
13Willingen30-31.01.2021
14Zhangjiakou13-14.02.2021
15Rasnov19-20.02.2021
16MŚ w skokach 127-28.02.2021
17MŚ w skokach 205-06.03.2021
18Oslo13-14.03.2021
19Lillehammer15-16.03.2021
20Trondheim17-18.03.2021
21Vikersund20-21.03.2021
22Planica26-28.03.2021

Punktacja i nagrody:

miejscepunktacja & nagrody weekendowe w PLNnagrody klasyfikacja generalna w PLN
11001050
290950
380850
475750
570650
665550
760450
855350
950250
1045250
1135250
1235250
1335250
1435250
1535250
1635250
1735250
1835250
1935250
2035150
2125150
2225150
2325150
2425150
2525150
2625150
2725150
2825150
2925150
3025150

“Turniej Najwyższych Kursów” obowiązuje w dniach:

  • 21-22.11.2020,
  • 28-29.11.2020,
  • 5-6.12.2020,
  • 19-20.12.2020,
  • 29.12.2020-
  • 06.01.2021,
  • 09-10.01.2021,
  • 16-17.01.2021,
  • 23-24.01.2021,
  • 30-31.01.2021,
  • 06-07.02.2021,
  • 13-14.02.2021,
  • 19-20.02.2021,
  • 13-14.03.2021,
  • 16-18.03.2021,
  • 20-21.03.2021,
  • 26-28.03.2021

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Comments are closed.