Trending

FAME MMA w ofercie bukmacherów

Fame MMA to stosunkowo nowa federacja organizująca tzw. “freak fighty”. Pojedynki amatorskich zawodników znanych z ekranów telewizorów czy też komputerów robią jednak furorę, głównie wśród najmłodszych odbiorców. Duża popularność oznacza także możliwość obstawiania walk Fame MMA u bukmacherów. Którzy operatorzy mają zatem w swojej ofercie Fame MMA?

Federacja Fame MMA powstała w maju 2018 roku, a pierwsza edycja gali odbyła się nieco później, bowiem 30 czerwca 2018 roku. Od samego początku walki celebrytów, jutuberów, raperów, influencerów i innych znanych ze świata mediów osób przyciągały ogromną uwagę.

Duże zainteresowanie w społeczeństwie przekłada się także oczywiście na możliwość obstawiania wydarzeń z Fame MMA u bukmacherów. Przez kilka pierwszych gal oficjalnym sponsorem i jedynym operatorem mogącym wystawić ofertę na walki organizacji Fame MMA był LV BET.

Zakończona w 2020 roku współpraca oznaczała, że miejsce LV BETu może zająć kolejny z legalnych polskich bukmacherów. Ostatecznie okazał się nim być Betclic, który – podobnie jak LV BET – jest obecnie jedynym operatorem oferującym możliwość obstawiania Fame MMA w Polsce.

Betclic wystawia swoją ofertę na walki Fame MMA od razu po tym, gdy są one oficjalnie ogłoszone przez federację. Początkowo, możliwe jest typowanie tylko rynków głównych walk, czyli najprościej rzecz ujmując – zwycięzcy pojedynku. Wraz z czasem i zbliżającą się galą, oferta znacznie się powiększa i obfituje w rynki takie jak over/under rundowy, sposób rozstrzygnięcia walki, zakończenie pojedynku w pierwszej minucie, wygraną zawodnika w konkretnej rundzie, czy też kreatywne zakłady specjalne.

Fame MMA zorganizowało jak dotąd dziesięć gal, natomiast jedenasta edycja przewidziana jest na 2 października 2021 roku. W ofercie Betclic znaleźć możemy obecnie wszystkie dziesięć pojedynków zapowiedzianych na galę Fame MMA 11: Fight Club. Typować możemy, póki co, wyłącznie zwycięzców poszczególnych starć.

Na gali zobaczymy takich internetowych twórców jak Sylwester Wardęga, Michał „Boxdel” Baron, czy Piotr „Popo” Węgrzyn. Main eventem gali będzie z kolei pojedynek zawodników doskonale znanych polskim fanom MMA, bowiem naprzeciw siebie w ringu staną Borys „The Tasmanian Devil” Mańkowski oraz Norman „Stormin” Parke. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce na zasadach „street style dirty boxing” w małych rękawicach.

Sprawdź inne teksty:

Kiedy VIP MMA 3

Zasady MMA

Co to jest MMA VIP?

3 thoughts on “FAME MMA w ofercie bukmacherów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *