Trending

Skoki narciarskie u bukmachera Fortuna

Skoki narciarskie to dyscyplina, która cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Jak natomiast wygląda sytuacja tych zimowych zmagań w kontekście zakładów bukmacherskich? Czy ludzie obstawiają skoki narciarskie? A może zachęcają do tego specjalne bonusy? Sprawdzimy to na przykładzie bukmachera Fortuna.

W porównaniu z takimi dyscyplinami jak chociażby piłka nożna czy tenis, oferta na skoki narciarskie u legalnych polskich bukmacherów nie jest specjalnie bogata. Format tych zmagań nie pozostawia wielkiego pola manewru dla firm bukmacherskich.

Fortuna z reguły ma w swojej ofercie zakłady na zwycięzcę konkursu, miejsca 1-3, 1-6 oraz 1-10. Bardzo popularną formą zakładów są indywidualne pojedynki skoczków, czyli który zawodnik zajmie wyższe miejsce w danym konkursie lub turnieju. 


Oczywiście w zakładach na skoki narciarskie możemy także zdecydować się na oferty długoterminowe, czyli triumfatora Turnieju Czterech Skoczni lub całego sezonu Pucharu Świata.

Bonusy na skoki narciarskie u bukmachera Fortuna 

W jaki sposób Fortuna zachęca graczy do zawierania zakładów właśnie na skoki narciarskie? Swego czasu bukmacher miał w swojej ofercie happy hours na tę dyscyplinę. Mowa o grze bez podatku, dzięki czemu wygrywamy 14% więcej. 

Fortuna posiadała także opcję gry bez ryzyka na skoki live czy zachęcała na typowanie podium konkursu Pucharu Świata, efektem czego braliśmy udział w grze o specjalne nagrody. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *