Trending

Co to jest MMA VIP?

Wielki sukces projektu Fame MMA spowodował, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy na polskim rynku pojawiło się kilka freakowych federacji. Do tego grona zaliczamy MMA-VIP, organizację założoną przez Marcina Najmana oraz Kacpra Woźniaka, za którą odpowiada także Dariusz Kosowski.

Marcin Najman – tego człowieka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To właśnie on w dużej mierze odpowiada za MMA VIP – freakową federację, która ze względu na dobór zawodników wzbudza spore kontrowersje.

VIP MMA – co to jest

Przez pewien czas Marcin Najman był jedną z gwiazd Fame MMA. Podczas pobytu w tej organizacji Najman stoczył cztery walki. Trzy na zasadach MMA, jedną w boksie. To właśnie w trakcie starcia z Kasjuszem Życińskim znanym bardziej jako “Don Kasjo”, Marcin Najman zachował się w irracjonalny sposób przegrywając pojedynek w wyniku dyskwalifikacji.

Tym sposobem Marcin Najman zamknął sobie drzwi do Fame MMA i zdecydował się na stworzenie własnej organizacji: MMA-VIP razem z Kacprem Woźniakiem, a później również z Dariuszem Kosowskim, który dołączył do biznesu.

MMA-VIP to freakowa federacja, która zasłynęła z dość kontrowersyjnych walk i zawodników. Sporo emocji wzbudzają również konferencje prasowe tej organizacji. Pierwsza gala odbyła się 13 lutego 2021 roku w Alvernia Studios w Nieporazie. 

Zawodnicy VIP MMA

Na galach MMA-VIP możemy oglądać m.in. założyciela federacji – Marcina Najmana. Nie brakuje również kontrowersyjnych osób jak chociażby Alan “Psychotrop” Gruchała, Tomasz Chic czy Michał “Polski Ken” Przybyłowicz. Związani z organizacją są również ludzie ze świata show biznesu czy internetu. Są to:

– Andrzej “Żuirom” Żuromski

– Marek Molak (aktor)

– Rafał Podejma “Antykonfident”

– Dariusz Kaźmierczuk “Daro lew”

– Maciej Gandziarowski “Gandzior GSP”

– Ryszard Dąbrowski “Szczena”

– Krystian Pudzianowski “Młody Pudzian”

Gale VIP MMA

Pierwsza gala MMA-VIP odbyła się 13 lutego w Alvernia Studios, które ma miejsce w Nieporazie. Ze względu na panujące obostrzenia wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności. Walką wieczoru był pojedynek Marcina Najmana z Taxi Złotówą. Starcie wygrał Złotówa przez TKO w 2 rundzie.

MMA-VIP 2 miało miejsce cztery miesiące później, a dokładniej 18 czerwca w Fitness Club Scout w Częstochowie. W wydarzeniu wzięło udział około 300 osób, a walką wieczoru był pojedynek Andrzeja “Żuroma” Żuromskiego z Rafałem “Antykonfidentem” Podejmą. Starcie wygrał Podejma przez poddanie w 2. rundzie.

Trzecią gale MMA-VIP włodarze organizacji zaplanowali na 29 października również w Fitness Club Scout. Ponownie do klatki wejdzie Marcin Najman, który zmierzy się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. Zobaczymy także m.in. walkę Michała “Polskiego Kena” Przybyłowicza z Wiktorią Domżalską czy starcie Marka Molaka z Dariuszem “Daro Lwem” Kaźmierczukiem.

Sprawdź inne teksty:

Kiedy VIP MMA 3

FAME MMA w ofercie bukmacherów

Zasady MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *