Trending

Oferta bonusowa BETFAN

BETFAN to jeden z wielu legalnie działających w Polsce bukmacherów. Podobnie jak w przypadku konkurencji, ważnym elementem oferty zakładów bukmacherskich BETFAN jest oferta bonusowa. Skierowana jest ona zarówno do nowych graczy, którzy dopiero decydują się na grę u tego bukmachera, jak również dla jego stałych klientów.

Jak wygląda oferta bonusowa w BETFAN? Kto i na jakich zasadach może z niej korzystać? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Oferta powitalna BETFAN

W ramach bonusu powitalnego BETFAN oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka do 600 złotych. Żeby skorzystać z tej promocji gracz musi założyć konto podając przy rejestracji kod rejestracyjny „BETFAN”.

Po dokonaniu pierwszej wpłaty wynoszącej minimum 50 zł i zagraniu pierwszego kuponu za taką stawkę minimalną, jeżeli zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot postawionych środków. Wracają one do gracza na konto bonusowe i podlegają jednokrotnemu obrotowi. Kupon AKO musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a kurs ogólny kuponu wynosić przynajmniej 3.80. Na obrót środkami bonusowymi gracz ma 7 dni.

1000 zł bonus

W ofercie promocyjnej BETFAN znajduje się również bonus 100% od drugiej wpłaty. Żeby z niego skorzystać należy wpłacić na swoje konto minimum 100 zł. W ramach tej promocji gracz może otrzymać maksymalnie 1000 zł bonusu. Do przeniesienia środków na konto gracza konieczne jest 3-krotne obrócenie bonusem w ciągu 14 dni. Na kuponach muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, z minimalnym kursem AKO wynoszącym 2.50.

Bet Builder

Promocja Bet Builder pozwala graczom na samodzielne tworzenie kilku zakładów w ramach jednego wydarzenia. BETFAN pozwala graczom dodawać kilka zakładów, o ile tylko wzajemnie się one nie wykluczają.

Konstruktor zakładów dostępny jest w szczegółowym widoku każdego wydarzenia. Po wybraniu opcji „Bet Builder” i wyborze konkretnych zakładów system generuje automatycznie łączny kurs, który można następnie dodać do kuponu. W ramach kuponu Bet Builder można łączyć jedynie kursy z jednego wydarzenia. Na jednym kuponie może znajdować się ponadto kilka zakładów z Bet Buildera, pod warunkiem, że znajdzie się na nim także zdarzenie SOLO z innego spotkania.

Matchday boost

BETFAN ma w swojej ofercie także promocję Matchday boost, dzięki której wybrane najciekawsze zdarzenia dnia znajdują się w ofercie tego bukmachera z podwyższonymi kursami.

Promocje czasowe

W ofercie zakładów bukmacherskich BETFAN oprócz wymienionych powyżej stałych bonusów i promocji znajdują się także bonusy i promocje czasowe.

BETFAN oferuje je swoim graczom przy okazji różnych ważniejszych wydarzeń sportowych, tj. np. mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej lub siatkówce, mecze Pucharu Polski w piłce nożnej czy też spotkania Ligi Mistrzów oraz występy Roberta Lewandowskiego. Żeby być z nimi wszystkimi na bieżąco warto regularnie sprawdzać stronę internetową tego bukmachera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *